czwartek, 04 kwiecień 2024 15:44

PupiLove Targi 2024 w Katowicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
PupiLove Targi 2024 PupiLove Targi 2024 fot: pixabay

Nadchodząca niedziela, 7 kwietnia, przynosi kolejną edycję wydarzenia, na które z niecierpliwością czekają miłośnicy psów i kotów w Katowicach - PupiLove Targi. To doskonała okazja, aby odkryć różnorodne akcesoria i produkty dla swoich pupili. Miejsce wydarzenia? Galeria Libero, gdzie od godziny 11:00 do 17:00 będzie można podziwiać i nabywać wyjątkowe rzeczy dla swoich czworonogów. Atrakcja jest otwarta dla wszystkich, włącznie z psami i kotami!

 

PupiLove Targi w Galerii Libero

PupiLove Targi to wydarzenie lokalne, dedykowane zarówno właścicielom, jak i miłośnikom psów i kotów. Na stoiskach wielu małych firm i manufaktur znajdziecie szeroki wybór akcesoriów, od przepięknych smyczy po maty samochodowe, od ubranek po smakołyki dla pupili. To doskonała okazja, aby znaleźć coś wyjątkowego dla swojego zwierzaka, a także porozmawiać z ekspertami i poznać nowe trendy w świecie zwierząt domowych.

Różnorodność i pasja w jednym miejscu

PupiLove Targi w Galerii Libero to nie tylko miejsce zakupów, ale również spotkanie z pasją i zaangażowaniem ludzi tworzących wyjątkowe produkty dla zwierząt. Każdy, kto kocha swojego pupila, znajdzie tu coś dla siebie. To także szansa na integrację społeczności miłośników zwierząt i wymianę doświadczeń. Nie przegapcie tej okazji, aby wraz ze swoim pupilem uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu!

PupiLove Targi w Katowicach obiecują być niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich miłośników zwierząt. Galeria Libero staje się miejscem spotkań i zakupów dla czworonogów i ich właścicieli. Niech nadchodząca niedziela będzie dniem pełnym radości i nowych odkryć dla Was i Waszych ukochanych pupili!