sobota, 06 kwiecień 2024 09:01

Krwawy incydent na Mariackiej w Katowicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pobicie w Katowicach Pobicie w Katowicach fot: pixabay

Wydarzenia z 17 lutego 2024 roku w Katowicach przy ulicy Mariackiej przyniosły niepokojące wieści. 48-letni mężczyzna padł ofiarą brutalnego pobicia, które zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, który wciąż pozostaje na wolności.

 Napad na ulicy Mariackiej

W tragicznym incydencie doszło do ataku na 48-letniego mężczyznę, gdy minął grupę osób przy ulicy Mariackiej w Katowicach. W wyniku incydentu mężczyzna doznał poważnych obrażeń, w tym rozcięcia łuku brwiowego, wskutek uderzenia w twarz. Agresor, ubrany w czarną kurtkę i czarną bluzę, zaskoczył ofiarę w sposób bezlitosny. Kamery monitoringu zarejestrowały ten haniebny czyn, co może stanowić klucz w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Apel policji o współpracę społeczności

Policja zwraca się do społeczności o pomoc w identyfikacji podejrzanego. Osoby, które były świadkami incydentu lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z I komisariatu w Katowicach. Każda informacja może przyczynić się do aresztowania agresora i zapobieżenia podobnym incydentom w przyszłości.

Brutalne pobicie na ulicy Mariackiej w Katowicach stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Policja intensywnie prowadzi śledztwo, jednakże potrzebuje wsparcia ze strony społeczności w identyfikacji sprawcy. Wszelkie informacje na temat tego incydentu są kluczowe dla zapewnienia sprawiedliwości i bezpieczeństwa mieszkańców.

źródło: naszemiasto.pl