poniedziałek, 06 maj 2024 16:08

Nocny szał zniszczenia w Gliwicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nocny szał zniszczenia w Gliwicach Nocny szał zniszczenia w Gliwicach fot: pixabay

W trakcie długiego weekendu majowego w Gliwicach doszło do niecodziennego incydentu. Pijany 36-latek, biegający bez koszulki po osiedlu Sikornik, uszkodził 13 zaparkowanych samochodów. Zgłoszenie o jego agresywnym zachowaniu otrzymała miejscowa policja.

Czego się dowiesz:

  • Co wydarzyło się w Gliwicach podczas minionego weekendu?
  • Ile samochodów uszkodził pijany 36-latek w Gliwicach?
  • Jakie działania podjęła policja po zatrzymaniu sprawcy?
  • Jakie są potencjalne konsekwencje dla mężczyzny, który uszkodził samochody?
  • Jakie były wyniki badania alkoholowego przeprowadzonego na zatrzymanym mężczyźnie?

Agresja na ulicach Gliwic

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend. Świadek zdarzenia zauważył mężczyznę bez koszulki, który agresywnie atakował samochody zaparkowane przy ulicy. Zgłosił to policji, która szybko zareagowała na wezwanie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zatrzymali 36-latka, który zdążył narobić znacznego szkód. Jak wykazały przeprowadzone badania, mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Reakcja policji i konsekwencje

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na dalsze postępowanie. Policja gliwicka przeprowadza intensywne śledztwo mające na celu dokładne określenie rozmiarów strat oraz ustalenie motywów działania mężczyzny. Jak na razie, szacunkowa suma strat nie została jeszcze ustalona.

Dewastacja 13 pojazdów przez pijanego mieszkańca Gliwic to przykład skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania, które przyniosło znaczące straty materialne dla wielu osób. Sprawa jest rozwojowa, a lokalne służby będą teraz musiały ustalić pełen obraz zdarzenia oraz zdecydować o odpowiednich środkach karnych wobec sprawcy.

źródło: Radio Eska