wtorek, 26 marzec 2024 19:28

Akt seksualny na os. Witosa w Katowicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Akt seksualny w Katowicach Akt seksualny w Katowicach fot: pixabay

Niedawno na osiedlu Witosa w Katowicach doszło do przerażającego incydentu, kiedy nieznany mężczyzna zaatakował kobietę, dociskając ją do ściany i obmacywując. Mimo desperackiego oporu kobiety, sprawca zdołał uciec, pozostawiając ofiarę w szoku. Teraz policja prowadzi intensywne śledztwo w celu zidentyfikowania i schwytania sprawcy.

 

Zagrożenie na ulicach


Mężczyzna zaatakował 53-letnią kobietę, która szła samotnie ulicą. Napastnik zbliżył się od tyłu i brutalnie docisnął rękę do jej twarzy, a następnie przycisnął do muru posesji. Pomimo desperackiej walki kobiety, sprawca nie zważał na jej krzyki ani groźby skierowane pod jego adresem. Incydent ten pokazuje, jak bardzo ważne jest podjęcie działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa na ulicach, zwłaszcza dla samotnych osób.

Policja na tropie


Ofiara szybko zgłosiła sprawę na policję, która natychmiast rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie. Funkcjonariusze apelują o wszelkie informacje, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu napastnika. Szczególną uwagę zwracają na opis sprawcy - mężczyznę w wieku 35-40 lat, około 160 cm wzrostu, z jasnymi włosami i jasnymi dżinsami. Każda zgłoszona informacja może być kluczowa dla schwytania sprawcy i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Katowic.

źródło: katowice24.pl