poniedziałek, 10 październik 2022 10:34

Koniec z rozmrażaniem lodówki!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

Rozmrażanie lodówki to prawdziwy koszmar. Nie tylko dlatego, że jest to czynność czasochłonna, (trwa wiele godzin), co frustrująca.

Podkładanie i wykręcanie ręczników, bieganie z miskami wody, czy skrobanie nożem grudy lodu przylepionej do ścianek urządzenia… Każdy z nas to zna, Ale nie każdy musi znosić. Do szczęściarzy należą zatem właściciele lodówek, których nie trzeba rozmrażać. Zapewne nie zdajesz sobie sprawy, że takie są dostępne na rynku. Jeśli jesteś żądny wiedzy i udało nam się wzbudzić Twoją ciekawość, zapraszam do lektury.

Komfort przede wszystkim

Lodówka, której nie trzeba rozmrażać? Brzmi jak paradoks. To jakby powiedzieć o samolocie, że nie lata, a o łodzi, że nie unosi się na wodzie. Rozwój technologii jednak sprawia, że nawet niemożliwe, staje się osiągalne. Lodówki, których używanie nie wymaga rozmrażania zostały stworzone przez firmę LG. Ten komfort zawdzięczamy nowoczesnemu systemowi Air Flow, który zapewnia nieustanną cyrkulację powietrza wewnątrz urządzenia. W efekcie lodówka chłodzi i mrozi, lecz na wewnętrznych ściankach nie osadza się szron. Jeśli stoisz przed wyborem nowego urządzenia i nurtuje Cię pytanie: „Jak wybrać lodówkę?” , odpowiedź brzmi: „kupić taką, która nie zamarza”.

Lodówka, która powie Ci, co jej „dolega”

Kolejnym, absolutnie rewelacyjnym rozwiązaniem technologicznym, który zastosowano w lodówkach LG jest system diagnozowania usterki. Urządzenie samo „powie” Ci, na czym polega problem. Jak to działa? Wystarczy przyłożyć telefon do lodówki, a ten wygeneruje sygnał wraz z zapisem błędu i prześle go do serwisu. Dzięki temu jeśli zaistnieje taka konieczność, szybciej naprawiasz urządzenie. Nie musisz już dzwonić po specjalistę, ani podejmować prób naprawy na własną rękę. Wystarczy telefon komórkowy i kilka sekund cierpliwości, a jesteś na dobrej drodze do rozwiązania problemu.

Oprócz tego, że lodówki LG są niezwykle wygodne w użyciu i świetnie się prezentują, to są wyjątkowo energooszczędne. Wszystkie z nich należą do najwyższej kategorii energooszczędnej, tj. A+, A++ i A+++. Zawdzięczamy to oświetleniu LED wewnątrz lodówki, czy systemowi „Door in door”, podwójnym drzwiom. Kiedy bowiem otwierasz lodówkę, by sięgnąć po sok w bocznej kieszeni drzwi, wewnątrz lodówki znajdują się kolejne odrzwia. Dzięki temu do środka urządzenia nie dostaje się powietrze z zewnątrz i nie tracimy energii zużytej na chłodzenie. Czy wciąż trzeba Cię przekonywać, jaką lodówkę powinieneś wybrać?