poniedziałek, 03 czerwiec 2024 16:56

Uderzył kobietę w twarz na dworcu w Katowicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Uderzył kobietę w twarz na dworcu w Katowicach Uderzył kobietę w twarz na dworcu w Katowicach Zdjęcie redakcyjne

Na dworcu PKP w Katowicach doszło do skandalicznego incydentu, w którym mężczyzna zaatakował kobietę stojącą na peronie. Policja prowadzi śledztwo w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej, a funkcjonariusze apelują o pomoc w identyfikacji sprawcy.

Czego się dowiesz:

  • Jakie były okoliczności incydentu na dworcu PKP w Katowicach?
  • Jakie obrażenia odniosła zaatakowana kobieta?
  • Jakie działania podjęła policja w celu ustalenia tożsamości sprawcy?
  • Jakie informacje mogą pomóc w identyfikacji agresora?
  • Jakie były motywy ataku na kobietę?

Atak na peronie

Do zdarzenia doszło 15 marca 2024 roku na Placu Kaczyńskich, na terenie dworca PKP w Katowicach. Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna uderzył pięścią w twarz kobietę oraz kopnął ją w biodro. "Katowiccy policjanci prowadzą czynności w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej kobiety" – poinformował rzecznik katowickiej policji.

"Katowiccy policjanci prowadzą czynności w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej kobiety" – rzecznik katowickiej policji.

Poszukiwania sprawcy

Policja opublikowała wizerunek podejrzanego mężczyzny i apeluje do świadków zdarzenia o pomoc. "Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawcę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 79 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." – dodał rzecznik.

"Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawcę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 79 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." – rzecznik katowickiej policji.

Brak motywu

Motywy agresora pozostają nieznane. Policja kontynuuje działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia oraz ustalenie tożsamości sprawcy. "Policja nie zna motywów agresora" – poinformował rzecznik.

Policja w Katowicach apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który zaatakował kobietę na dworcu PKP. Świadkowie oraz osoby posiadające informacje na temat sprawcy proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

źródło: Nasze Miasto