czwartek, 30 maj 2024 15:05

Makabryczne odkrycie w Sośnicy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W Sośnicy znaleziono ciało zwierzęcia W Sośnicy znaleziono ciało zwierzęcia fot: pixabay

W Sośnicy doszło do szokującego odkrycia. Na ulicy Sikorskiego znaleziono rozczłonkowane ciała kilku zwierząt, co wzbudziło niepokój wśród mieszkańców. Policja natychmiast zareagowała na zgłoszenie i wszczęła dochodzenie. Trwają intensywne poszukiwania świadków, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące tej sprawy. Wydarzenie to wywołało szerokie poruszenie w lokalnej społeczności, a funkcjonariusze starają się wyjaśnić okoliczności tego makabrycznego incydentu.

Czego się dowiesz:

  • Kto znalazł ciała zwierząt w Sośnicy?
  • Jakie zwierzęta zostały znalezione bez głów na ulicy Sikorskiego?
  • Co policja zrobiła po otrzymaniu zgłoszenia o makabrycznym odkryciu?
  • Jakie substancje znaleziono wewnątrz ciała jednego z zająców?
  • Gdzie można zgłaszać informacje dotyczące tej sprawy?

Zwłoki zwierząt na ulicy Sikorskiego

We wtorek użytkowniczka grupy Sośnica Nasz Dom na Facebooku zamieściła wstrząsający wpis. Podczas spaceru z psem na ulicy Sikorskiego znalazła pięć ciał zwierząt: trzy koty i dwa zające, wszystkie pozbawione głów. Jeden z zająców miał dodatkowo rozcięty brzuch, z którego wydobywała się substancja przypominająca gips lub kredę. Autorka wpisu podejrzewała najpierw lisa, jednak równomierne cięcia na szyjach zwierząt wskazywały na ludzką interwencję.

Reakcja mieszkańców i policji

Pod zamieszczonym postem inna użytkowniczka również zgłosiła podobne znalezisko. Informacje te dotarły do V komisariatu policji w Gliwicach. Rzecznik gliwickiej policji, podinspektor Marek Słomski, potwierdził, że wszczęto dochodzenie po zgłoszeniu otrzymanym od pracownicy schroniska dla zwierząt. Policjanci zabezpieczyli ciało zwierzęcia w stanie rozkładu i wysłali je do badań.

„Wszczęto dochodzenie (które jest w toku) po zgłoszeniu pani ze Schroniska, która natrafiła na jakimś forum na wpisy o takim znalezisku. Policjanci umówili się z autorką wpisów, udali się na miejsce i zabezpieczyli truchło zwierzęcia w znacznym stanie rozkładu (bez głowy). Wysłano je do badań.” - podinspektor Marek Słomski

Apel do świadków

Policja apeluje do osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat tych makabrycznych zdarzeń. Informacje można przekazywać anonimowo przez skrzynkę kontaktową „Powiadom nas” lub bezpośrednio kontaktując się z V komisariatem policji w Sośnicy.

źródło: 24gliwice.pl